Team

Het team van De Marshof bestaat voor een groot deel uit groepsleerkrachten. Zij hebben de verantwoordelijkheid voor een groep kinderen. In enkele groepen hebben we twee leerkrachten die een duo baan hebben. In dat geval is er sprake van overleg en overdracht van informatie tussen de leerkrachten.
Daarnaast zijn er een aantal specialistische taken. De intern begeleider is verantwoordelijk voor de organisatie van de leerlingenzorg.
Op De Marshof werken ook een hoogbegaafdheidsspecialist, een remedial teacher (extra begeleiding voor kinderen die uitvallen op een bepaald vakgebied) en een didactisch coach (coach die leerkrachten feedback geeft op het didactisch handelen).
De vakleerkracht bewegingsonderwijs geeft de gymnastieklessen vanuit sportservice Zwolle.
De administratief medewerker en de conciërge zijn vaak het eerste aanspreekpunt binnen de school en zorgen voor de administratie en het onderhoud van de school.
De directeur is eindverantwoordelijk voor de school en onderhoudt contact met andere scholen.

Ons team bestaat uit: 
Directrice
Yvette van Haastrecht
Maandag tot en met donderdag
y.vanhaastrecht@ooz.nl

Intern Begeleider
Debby van Essen
Dinsdag en woensdagmiddag 
d.vanessen@ooz.nl

Leerkracht groep 1/2
Esther de Koning
Maandag en dinsdag 
e.dekoning@ooz.nl

Leerkracht groep 1/2
Debby van Essen
Woensdag, donderdag en vrijdag
d.vanessen@ooz.nl

Leerkracht groep 2/3
Ingrid Pieksma- Brinkers
Maandag, dinsdag en donderdag
i.brinkers@ooz.nl


Leerkracht groep 2/3
Ingrid ten Kattelaar
Woensdag en vrijdag
i.tenkattelaar@ooz.nl

Leerkracht groep 4/5
Lonneke Bouwhuis
Maandag, dinsdag, woensdag, donderdag
l.bouwhuis@ooz.nl

Leerkracht groep 4/5
Laura Venema
Donderdag en vrijdag
l.venema@ooz.nl

Leerkracht groep 5/6
Helen Wierts- Assen
Maandag, dinsdag en woensdag
h.assen@ooz.nl

Leerkracht groep 5/6
Irene Nieuwenstein-Bok
Donderdag en vrijdag
i.bok@ooz.nl

Leerkracht groep 6/7
Semira Ciceklic- Jahic
Maandag tot en met vrijdag
s.ciceklic@ooz.nl

Leerkracht groep 8
Dimitri Sebek
Dinsdag tot en met vrijdag
d.sebek@ooz.nl

Diverse groepen
Irene Nieuwenstein-Bok
Maandag, dinsdagochtend, woensdag 
i.bok@ooz.nl

Remidial Teacher
Elizabeth van der Steeg
Maandag en donderdag

e.vandersteeg@ooz.nl

Administratief medewerkster
Sonja Bredewold
Maandag en dinsdag (oneven weken) en dinsdag (even weken)
s.schuurman@ooz.nl

Conciërge
Bert Buisman
Maandag-, donderdag- en vrijdagochtend
a.buisman@ooz.nl

Leerkracht plusklas
Melanie Eijdems
Donderdagochtend
m.eijdems@ooz.nl

Vakdocent bewegingsonderwijs
Erica Manenschijn
Vrijdag
e.manenschijn@sportservicezwolle.nl

Didactisch coach
Helen Assen
Donderdagochtend
h.assen@ooz.nl