Team

Het team van De Marshof bestaat voor een groot deel uit groepsleerkrachten. Zij hebben de verantwoordelijkheid voor een groep kinderen. In enkele groepen hebben we twee leerkrachten die een duo baan hebben. In dat geval is er sprake van overleg en overdracht van informatie tussen de leerkrachten.
Daarnaast zijn er een aantal specialistische taken. De intern begeleider is verantwoordelijk voor de organisatie van de leerlingenzorg.
Op De Marshof werken ook een hoogbegaafdheidsspecialist, een remedial teacher (extra begeleiding voor kinderen die uitvallen op een bepaald vakgebied) en een didactisch coach (coach die leerkrachten feedback geeft op het didactisch handelen).
De vakleerkracht bewegingsonderwijs geeft de gymnastieklessen vanuit sportservice Zwolle.
De administratief medewerker en de conciërge zijn vaak het eerste aanspreekpunt binnen de school en zorgen voor de administratie en het onderhoud van de school.
De directeur is eindverantwoordelijk voor de school en onderhoudt contact met andere scholen.

Ons team bestaat uit: 
Directrice
Yvette van Haastrecht
Maandag tot en met donderdag
y.vanhaastrecht@ooz.nl

Intern Begeleider
Marjon Tigchelaar
Dinsdag en woensdag
m.tigchelaar@ooz.nl

Leerkrachten groep 1/2a
Sara Jonker
Maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag
s.jonker@ooz.nl

Ingrid ten Kattelaar
Woensdag
i.tenkattelaar@ooz.nl

Leerkrachten groep 1/2b
Kim Nijenhuis (LIO)
Maandag en dinsdag
k.nijenhuis@ooz.nl

Maaike Helder
Woensdag t/m vrijdag
m.helder@ooz.nl

Leerkracht groep 3
Irene Nieuwenstein
Maandag t/m donderdag
i.bok@ooz.nl

Ingrid ten Kattelaar
Vrijdag
i.tenkattelaar@ooz.nl

Leerkracht groep 4/5
Lonneke Bouwhuis
Maandag t/m woensdag
l.bouwhuis@ooz.nl

Chanouk Groenendal
Donderdag en vrijdag
c.groenendal@ooz.nl

Leerkracht groep 6
Helen Wierts Assen
Maandag t/m woensdag
h.assen@ooz.nl

Vera Bruinsma (WPO)
Donderdag en vrijdag
v.bruinsma@ooz.nl

Leerkracht groep 7
Semira Ciceklic-Jahic
Maandag t/m vrijdag
s.ciceklic@ooz.nl


Leerkracht groep 8
Dimitri Sebek
Maandag t/m donderdag
d.sebek@ooz.nl

Thijmen Schepers
Vrijdag
t.schepers@ooz.nl

Remedial Teacher 
Ingrid Pieksma- Brinkers
Maandag, dinsdag en donderdag
i.brinkers@ooz.nl

Remedial Teacher / Hoogbegaafdheidsspecialist 
Debby van Essen
Donderdag en vrijdag
d.vanessen@ooz.nl

Onderwijsassistent
Anneke van Pinxteren
Maandag-, dinsdag- en vrijdagochtend
a.vanpinxteren@ooz.nl


Administratief medewerkster
Sonja Schuurman
Maandag (even weken) en dinsdag
s.schuurman@ooz.nl

Rosalie Soesman
Woensdag
r.soesman@ooz.nl

Conciërge
Patrick van der Sligte 
Maandagmiddag, dinsdag- en vrijdagochtend
p.vandersligte@ooz.nl

Vakdocent bewegingsonderwijs
Erica Manenschijn
Woensdag
e.manenschijn@sportservicezwolle.nl

Didactisch coach
Helen Assen
Donderdagochtend
h.assen@ooz.nl